Polici e ndihmon burrin e moshuar për ta kaluar rrugën

08 qershor 2018 | 11:28

Policët janë vërtet heronjtë e kësaj bote. Ndonjëherë veprimet e tyre janë aq shumë për t’u duartrokitur, si puna e një polici në Kinë.

Pamjet amatore të publikuara në rrjetet sociale shfaqin burrin e moshuar, i cili me ndihmën e patericave mundohet të qëndrojë në këmbë dhe ta kalojë rrugën derisa drita e gjelbër e semaforit ishte e ndezur, por polici i del në ndihmë e bartë në shpinë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nuk është sekret që Meghan Markle dhe Princi Harry po…