Polici zhveshi uniformën dhe xhemperin për ta mbështjellë beben e braktisur

21 dhjetor 11:12

Polici Wu Yu nga Yunnan i Kinës, po konsiderohet si hero, pasi hoqi një pjesë të veshjeve, për ta mbajtur ngrohtë një bebe të braktisur.

I porsalindur ishte lënë i zhveshur në park, ndërsa qante dhe dridhej, teksa buzët i ishin nxirë nga të ftohtët.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Polici Wu Yu nga Yunnan i Kinës, po konsiderohet si…