Policia shqipton 1 488 tiketa trafiku brenda 24 orëve

05 nëntor 12:39

Policia e Republikës së Kosovës ka publikuar statistikat e përgjithshme të 24 orëve të fundit.

Sipas këtij njoftimi të policisë, nuk ka pasur asnjë aksident me fatalitet, ndërkaq janë shënuar 32 aksident me të lënduar si dhe 46 aksident me dëme materiale.

Brenda 24 orëve të fundit Policia e Kosovës ka shqiptuar 1 488 tiketa trafiku.

Kurse janë arrestuar 21 persona, 15 prej tyre janë në mbajtje, ndërkaq një është në vuajtje të dënimit.

No photo description available.

/Epoka e re/ 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Prokurori i Shtetit ka njoftuar se gjatë 24 orëve të…