Policia ushtarake e FSK-së dhe ajo e Shqipërisë po mbajnë kurs të përbashkët

29 maj 10:29

Nënoficerët e Policisë Ushtarake të FSK-së po mbajnë kurs të përbashkët me Policinë ushtarake të FAR të Shqipërisë.

“Për tetë javë, nga ana e instruktorëve të PU Shqiptare, nënoficerët tanë u specializuan në kursin e avancuar të policimit ushtarak, mbajtur në Rinas. Vazhdojmë drejtë sukseseve të radhës! Së bashku gjithmonë më të fortë!”, ka shkruar Mehaj në llogarinë e vet në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nënpresidentja e Shteteve të Bashkuara, Kamala Harris, bëri thirrje që…