Pos Rita Orës, edhe Dua Lipa me këngë për “Fifty Shades Freed”

08 janar 2018 | 22:16

Është publikuar lista e këngëve të përfshira në kolonën zanore të filmit “Fifty Shades Freed”.

“For You” e Rita Orës dhe Liam Paynet udhëheq listën, ndërsa aty është edhe Dua Lipa që në bashkëpunim me Whethanin këndojnë “High”.

Lista e plotë e kolonës zanore të këtij filmi do të bëhet e ditur kur të debutojë filmi më 9 shkurt.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputetja e Vetëvendosjes!, Donika Kadaj-Bujupi në emisionin “Personale” në “RTV…