Post Malone nis turneun në shtator

17 korrik 11:15

Artisti 24-vjeçar Post Malone ka njoftuar se turneu i tij në Amerikën Veriore nis gjatë këtij viti. Sipas tij, gjithçka do të nisë më 14 shtator në Tacoma dhe më pas në ShBA dhe Kanada, me ndalesë në Las Vegas më 22 shtator dhe në Dallas më 2 nëntor.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dy net më parë Jennifer Lopezi ka ndërprerë koncertin e…