Premierë: Ilir Shaqiri publikon “Nëse mundesh”  (video)

25 maj 2018 | 21:29

Ilir Shaqiri rikthehet me një projekt muzikor të titulluar “Nëse mundesh”. Ai ka përpunuar një nga poezitë më të shquara botërore “Nëse mundesh”, të Rydiard Kipling.

Kënga është publikuar sot në “Youtube” dhe është vizuealizuar me videoklip.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një gjykatë amerikane ka urdhëruar “Samsung Electronics” t’i paguajë “Apple”-it…