Presidenti Meta viziton shkollën e fëmijërisë

07 mars 15:09

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, me rastin e 7 Marsit, Ditës së mësuesit, ka vizituar shkollën e fëmijërisë “Fan Noli”.

“Me nostalgji dhe emocion të veçantë u riktheva sot në shkollën time “Fan Noli”, për t’ju uruar mësueseve të mia të dashura Kadrie Dibra, Mirjana Hoxha, Afërdita Saraçi, Dolorez Cipo e Kasiani Nikolla por edhe të gjithë mësuesve e profesorëve shqiptarë: Gëzuar 7 Marsin! Uroj që “Fan Noli” të mbetet siç ka qenë një nga shkollat lider të arsimit në vend”, ka shkruar Meta në llogarinë e vet në “Facebook”.

Fotografia e Ilir Meta

Fotografia e Ilir Meta

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dimri i këtij viti ka qenë më i nxehti në…