Presidenti pi kafe me Riza Smakën

20 korrik 2018 | 10:38

Anëtari i Komisionit Shtetëror për Shënjimin dhe Mirëmbajtjen e Kufirit Shtetëror, Riza Smaka, është takuar sot me presidentin Hashim Thaçi.

Smaka në llogarinë e vet në “Facebook” ka shkruar: “Nga një kafe dhe bisedë miqësore dhe përmbajtësore”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Portieri Visar Bekaj ishte lojtari i ndeshjen ndaj Fola Esch,…