Presidenti Thaçi në palestër me Shukri Bujën dhe Sejdi Hoxhën

06 mars 22:27

Kryeshefi ekzekutiv i Postës së Kosovës, Sejdi Hoxha, ka postuar një fotografi në llogarinë e vet në “Facebook”, ku shihet së bashku me presidentin Hashim Thaçi dhe ish-deputetin e PDK-së Shukri Buja, në një palestër.

“Presidenti në formë si gjithmonë, Shuki dihet, unë ka mundohem!”, ka shkruar Sejdi Hoxha.

Presidenti Thaçi në palestër me Shukri Bujën dhe Sejdi Hoxhën (Foto)

Fotografia e Sejdi Hoxha

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Numri i vendeve të punës të paplotësuar në Gjermani në…