Prishtina 01 nis sot aventurën në Elite Raund të futsallit

29 nëntor 2023 | 13:45

Klubi kosovar i futsallit Prishtina 01nis sot aventurën në fazën Elite Raund në Ligën e Kampionëve. Prishtina 01 është në grup me skuadra si Benfica, Futsal Dobovec dhe Kairat Almaty..

Të gjitha ndeshjet e këtij grupi zhvillohen në Prishtinë, përkatësisht në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve.

Ndeshja hapëse zhvillohet mes SL Benfica dhe Futsal Dobovec nga ora 17:00.

Nga ora 20:00 do të zhvillohet ndeshja tjetër mes FC Prishtina 01  dhe Kairat Almaty. Biletat për të dyja ndeshjet kushtojnë 3 euro dhe mund t’i blini në pllaton e Pallatit të Rinisë dhe Sporteve.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
KFOR-i është plotësisht i fokusuar në zbatimin e mandatit të…