Prishtinë: Bien skelet e një ndërtese, shkakton panik tek qytetarët

21 maj 2024 | 17:11

Skelet e një kompanie të vendosura në një ndërtesë në kryeqytet janë rrëzuar thuajse krejtësisht.

Fatmirësisht deri më tani nuk raportohet për të lënduar, por nga pamjet shihet se qytetarët janë shqetësuar për këtë dhe kanë dal tek vendi i ngjarjes.

Më poshtë edhe fotot e siguruara nga media Koha.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Misioni paqëruajtës i NATO-s në Kosovë, KFOR ka reaguar pas…