PSG-ja e dëshiron edhe Kanten

15 janar 2018 | 10:54

Pas Neymarit dhe Mbappes, Paris Saint-Germain synon të përforcohet edhe në repartin e mesfushës.

Sipas asaj që shkruan “L’Equipe”, objektivi primar i afatit kalimtar të verës do të jetë 26-vjeçari i Chelseas, N’Golo Kante.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Anëtarët e Komisionit për Punë të Jashtme, kanë votuar baras…