Publikohen fotografitë nga ceremonia paramartesore e Priyankas dhe Nickut

03 dhjetor 2018 | 10:50

Priyanka Chopra dhe Nick Jonas kanë publikuar fotografitë e para të ceremonisë së tyre paramartesore. Këtë ceremoni e organizuan sipas zakoneve indiane, ku festa duhet të organizohet një ose dy ditë para dasmës dhe kjo quhet Mehendi.

Në një ceremoni tipike Mehendi, të gjitha gratë e familjeve të nuses dhe të dhëndrit së bashku me miqtë e ngushtë mblidhen së bashku, ndërsa nusja ka dizajnë të përpunuara të aplikuara në duart dhe këmbët e saj. Chopra 36-vjeçare dhe Jonas 26-vjeçar dukeshin tejet të lumtur përreth miqve.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Tre gjigantët evropianë janë të interesuar për mesfushorin e Real…