Publikohet bashkëpunimi mes Xhensilës dhe Lumi B (Video)

22 qershor 23:46

Xhensila Myrtezaj dhe Lumi para pak dite kanë bërë me dije se do të publikojnë bashkëpunimin e tyre të parë.

Pritjes i erdhi fundi dhe kënga e titulluar “Prit pak” u publikua sot.

Që në momentet e para të publikimit, kënga ka marrë shumë klikime dhe është pëlqyer shumë nga publiku.

Xhensila shfaqet shumë sensuale në klip dhe me linja perfekte trupore, ndërsa Lumi si gjithmonë me zërin e tij arriti të merrë vëmendjen e madhe.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Rëndësia e mbështetjes së mëtejme të projekteve zhvillimore ishte tema…