Publikohet fotografia e fundit e Liridona Ademajt disa orë para vrasjes

05 dhjetor 2023 | 23:36

Kjo është foto e fundit e Liridona Ademajt disa orë para vrasjes së 30-vjeçares.

Fotografia është publikuar në emisionin Opinion në Tv Klan mbrëmjen e sotme.

Në këtë fotografi është Liridona Ademaj me motrën e saj.

Foto është shkrepur ditën e ngjarjes rreth orës 14:00 në shtëpinë e prindërve të saj.

Ndërkohë që krimi i rëndë ndodhi atë mbrëmje në Prishtinë rreth orës 20:30.
Bashkëshorti i saj, Naim Murseli akuzohet si organizator dhe porositës i vrasjes së Liridona Ademajt.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ursula von der Leyen, Presidentja e Komisionit Evropian, është shpallur…