Publikohet një foto tjetër e njërit nga sulmuesit të vrarë gjatë aksionit të Policisë së Kosovës

24 shtator 2023 | 23:38

“Betimi për Drejtësi” ka sjellur së fundmi një fotografi nga aksioni i sotëm i Policisë së Kosovës në veri të vendit.

Në fotografitë e mëposhtme, shihet njëri nga të vrarët nga aksioni i sotëm, pasi në orët e hershme një grup terrorist kishin vrarë një rreshter dhe kishin plagosur dy policë tjerë.

Më poshtë mund t’i shihni fotot:

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka thënë se Policia e…