Publikohet video e dasmës përrallore të Ledion Liços dhe Sara Hoxhës

23 shtator 21:20

Prezantuesi Ledion Liço dhe trashëgimtarja e “Top Channel”,  i dhanë fund beqarisë javë më parë.

Në një ceremoni mjaft luksoze dhe private, dyshja kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë, para familjarëve dhe rrethit të ngushtë.

Sara ishte ajo e cila deri më tani përmes disa videove të publikuara ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale imazhe nga prapaskenat e përgatitjes së dasmës.

Së fundmi, çifti kanë vendosur që të publikojnë një video-ditar të shkurtër, për të treguar në tërësi ceremoninë e tyre martesore.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Banka Evropiane për Investime njoftoi se do t’i jep Rumanisë…