Publikohet video kur Xhuli tregon se si e ka rrahur Dafina Zeqirin

25 janar 14:51

Sot, në shtëpinë e “Big Brother VIP Kosova”, teksa në sfond po shkonte një këngë e Dafina Zeqirit, ka marrë shkas për të thënë diçka Xhuli.

Xhuli, ka treguar madje se ka pasur përleshje fizike me Dafinen.

E turpshme dhe e dhimbshme, banorët mblidhen të gjithë dhe e përqeshin Lui…

Kjo ngjarje duket se ka ndodhur vite më parë. Ky është momenti kur Xhuki ia rrëfen rrahjen Atdheut…

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Komisionit për Ekonomi, Industri, Ndërmarrësi dhe Tregti dhe…