Punët aspak mirë për çiftin hollivudian, oferta që mori George Clooney nga aktorja seksi që “çmendi” Amal

25 shtator 16:29

Duket se punët në shtëpinë e Amal dhe George Clooney nuk shkojnë dhe aq mirë, e shkak për këtë është bërë aktorja e njohur, Sofia Vergara.

Kjo e fundit i ka bërë nj ofertë yllit të Hollivud, duke i kërkuar të luajnë bashkë një komedi, të cilën producentët presin të bëhet hit.

“Clooney është i shkëlqyer në komedi, ndërsa krahas kësaj i tërheq femrat, po aq sa Sofia që është seksi për meshkujt”, thonë ata.

Por partnerja e Clooney është e shqetësuar dhe xheloze për këtë gjë, edhe pse akoma nuk kanë nisur xhirimet e filmit. Njëherësh, jokomod duket si ndehet edhe bashkëshorti i aktores, Joe Manganiello.

Punët aspak mirë për çiftin hollivudian, oferta që

Punët aspak mirë për çiftin hollivudian, oferta që

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pas gjashtë muajsh lidhje, Demi Lovato i ka dhënë fund…