Quincy Jones, 84-vjeçar, ka 22 të dashura anembanë botës

04 shkurt 13:51

Quincy Jones mund të jetë 84-vjeçar, por mosha e vjetër nuk e ka ndaluar t’i joshë femrat.

Në një intervistë për revistën “GQ”, aktori ka zbuluar se ka partnere romantike anembanë botës, disa të reja 28-vjeçare.

“Kam 22 të dashura”, ka thënë Jones. Prodhuesi i famshëm i filmave ka gjashtë vajza dhe një djalë me ish-bashkëshortet Jeri Caldwell, Ulla Andersson dhe Peggy Lipton dhe ish të dashurat Carol Reynolds dhe Nastassja Kinski.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare…