“Qumili” feston 60-vjetorin e lindjes

26 shkurt 22:07

Humoristi i mirënjohur gjakovar, Sevdai Radogoshi, sot ka festuar ditëlindjen e tij të 60-të.

Ditëlindjen e ka festuar ne Pallatin e Kulturës në Gjakovë.

Ja postimi i tij në Facebook:

Sonte ditëlindjen time të 60-të, do ta ndaj me ju përmes disa tregimeve t’mia t’fëmijërisë dhe rinisë në Pallatin e Kultures në Gjakovë!

Ju falenderoj për dashurinë dhe gëzimin qe m’keni jap deri me sot! Ju paqa gjithmonë!

Sinqerisht i juaji
Sevdai Radogoshi

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Rexhep Hoti, i ka…