‘Qumili’, pas vdekjes së Adem Mikullovcit: Lamtumir legjendë!

15 shtator 16:25

Aktori i njohur Sevdai Radogoshi e ka ngushëlluar familjen Mikullovci për humbjen e aktorit të madh Adem Mikullovci, raporton “Epoka e re”.

“Prehu në paqe aktori i madh Adem Mikullovci! Me dhembje të madhe, shprehë ngushëllimet e mija për familjen Mikullovci dhe gjithë popullin shqiptar! Lamtumir legjendë!”, ka shkruar Sevdai Radogoshi në profilin e vet në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Miliarderja, Kylie Jenner, duket se nuk është mërzitur aspak që…