Miliarderja e re nuk i lë vend imagjinatës, tregon të pasmet seksi

15 shtator 16:22

Miliarderja, Kylie Jenner, duket se nuk është mërzitur aspak që seriali i famshëm “Keeping Up With The Kardashians” ka ndaluar transmetimin.

Ajo herë pas here ndan me ndjekësit e shumtë në “Instagram” imazhe nga përditshmëria e saj, ku shpeshherë shfaqet e rrethuar nga shoqëria.

Por së fundmi, miliarderja ka lënë pak vend për imagjinatë me pozat e reja. Në “Instagram”-+in e saj ajo duke u munduar që të tregojë flokët e gjata dhe brune, në fokus janë vënë asetet e saj.

Miliarderja e re nuk i lë vend imagjinatës, tregon të pasmet

Miliarderja e re nuk i lë vend imagjinatës, tregon të pasmet

Miliarderja e re nuk i lë vend imagjinatës, tregon të pasmet
Miliarderja e re nuk i lë vend imagjinatës, tregon të pasmet

Miliarderja e re nuk i lë vend imagjinatës, tregon të pasmet

Miliarderja e re nuk i lë vend imagjinatës, tregon të pasmet

Miliarderja e re nuk i lë vend imagjinatës, tregon të pasmet

Miliarderja e re nuk i lë vend imagjinatës, tregon të pasmet

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zoer Parker, një ish-aktore e filmave pornografik është gjetur e…