Platforma digjitale i tregon Ahmetit për dëmtimet në kryeqytet

16 maj 16:06

Kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, përmes një postimi në llogarinë e vet në “Facebook”, ka bërë me dije se platforma digjitale është duke shërbyer në identifikimin dhe zgjidhjen e problemeve në kryeqytet, me ndihmën e qytetarëve.

Ahmeti këtij njoftimi i ka bashkangjitur një fotografi ku shihet dëmtimi i shenjës së komunikacionit në një rrugë në kryeqytet dhe pastaj për këtë dëmtim është lajmëruar nga qytetarët në kuadër të platformës digjitale.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i komunës së Therandës, Bali Muharremaj, ka thënë se…