Qytetarët të pakënaqur me Kuvendin (Video)

23 gusht 2019 | 08:29

Me 89 vota për, 1 kundër dhe 2 abstenime deputetët e Kuvendit kanë votuar dje për shpërndarjen e legjislaturës së VI, duke iu hapur rrugë zgjedhjeve të parakohshme parlamentare.

Për dy vjet punë deputetëve të legjislaturës së gjashtë, qytetarët thonë se hajrin nuk ua panë.

Ata janë shprehur të kënaqur me shpërndarjen e Kuvendit të Kosovës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në Kosovë sot do të mbajë mot me diell dhe…