R. Kelly mohon akuzat për ngacmim seksual

15 janar 11:10

Avokati i R. Kelly ka thënë se ylli R&B i mohon të gjitha akuzat për ngacmim seksual. Më herët ai është akuzuar se ka ngacmuar seksualisht gra dhe vajza në moshë të vogël.

Steve Greenberg ka deklaruar për “Associated Press” se akuzat për abuzim të bëra në dokumentarin “Survivng R. Kelly” janë të rreme, ndërsa ka shtuar se as ai dhe as R. Kelly nuk e kanë parë serinë deri në fund.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dua Lipa është këngëtarja më e nominuar për “Brit Awards”,…