Rama: Falë programit tonë qeverisës shpëtuam trashëgiminë kulturore të Shqipërisë (Video)

24 shkurt 14:10

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka thënë se fal programit qeverisës kanë shpëtuar trashëgiminë kulturore të shtetit shqiptar.

“Kosinë, Përmet – Një perlë e trashëgimisë sonë kulturore që i shpëtoi rrënimit falë programit tonë të shpëtimit të monumenteve dhe që sot është epiqendra e projektit të zhvillimit të fshatit, në kuadër të Programit Kombëtar 100 fshatra”, ka shkruar Rama në llogarinë e vet në “Facebook”.

/Epoka e re/

Kosinë, Përmet – Një perlë e Trashëgimisë sonë Kulturore që i shpëtoi rrënimit falë programit tonë të shpëtimit të monumenteve

Kosinë, Përmet – Një perlë e Trashëgimisë sonë Kulturore që i shpëtoi rrënimit falë programit tonë të shpëtimit të monumenteve dhe që sot është epiqendra e projektit të zhvillimit të fshatit Kosinë, në kuadër të Programit Kombëtar 100FSHATRA☀

Publiée par Edi Rama sur Dimanche 24 février 2019

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Houstoni korri fitore ndaj Golden State në fushën e këtij…