Rama: PDK-së po iu bashkohen qytetarë të të gjitha grupmoshave

27 shtator 2019 | 14:44

Kandidati për deputet nga Partia Demokratike të Kosovës (PDK), Rafet Rama, ka takuar banorët e lagjes së Tavnikut në Mitrovicë me të cilët ka biseduar për zgjedhjet e 6 tetorit.

Rama ka thënë se Dekadës së Re po iu bashkohen qytetarë të të gjitha grupmoshave.

“Dekadës së Re po iu bashkohen qytetarë të të gjitha grupmoshave. Sonte kisha kënaqësinë të bashkëbisedojmë për platformën politike të PDK-së dhe kryetarit Veseli edhe me disa banorë të lagjes Tavnik të qytetit të Mitrovicës të cilët shprehën gatishmërinë e tyre për mbështetjen dhe përkrahjen e PDK-së në zgjedhjet e 6 tetorit”, ka shkruar Rama në llogarinë e vet në “Facebook”.

/Epoka e re/

Image may contain: 6 peopleImage may contain: 6 people, people sitting and indoorImage may contain: 1 person, sitting, table and indoorImage may contain: 1 person, sitting and indoorImage may contain: 1 person, indoor

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kandidatja e LDK-së për kryeministre, Vjosa Osmani, ka takuar përfaqësuesit…