Rama, trajner i Besës?

21 korrik 2019 | 13:23

Skuadra e Besës nga Peja ka arritur marrëveshje me trajnerin Miftar Rama, i cili do të prezantohet gjatë ditëve në vijim.

Rama e ka drejtuare dhe në të kaluarën skuadrën e Besës, derisa për një kohë ka qenë edhe trajner i Beharit në Ligën e Dytë.

Besën edicionin e kaluar e ka drejtuar Fisnik Gashi. Skuadra pejane edhe në edicionin e ri do të bëjë gara në Ligën e Parë të Kosovës në futboll.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sopranoja e mirënjohur Inva Mula ka vendosur të reagojë ndaj…