Ramadan Selimi viziton Rexhën në Hagë

20 janar 18:55

Vëllai i Rexhep Selimit, Ramadani ka takuar drejtuesit e UÇK-së në Hagë.

Selimi gjatë vizitës që i ka bërë vellait të tij Rexhës, ai ka takuar edhe Thaçin, Veselin dhe Krasniqin.

Kështu ka bërë me dije vet Ramadan Selimi në “Facebook”.

Selimi ka cituar një thënje të Rexhës, “Po ta humbnim luftën, e gjithë Kosova do ishte në burg, prandaj nuk ndihem që jam në burg”.

Ramadan Selimi ka qenë i shoqëruar nga dy mbështetës të Rexhep Selimit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shkruan: Ragip Gjoshi Në ditën e pestë të qëndresës së…