Ramos: Kemi bërë hapin e parë

25 prill 23:03

Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos ka deklaruar se ekipi i tij ka bërë hapin e parë pas fitores prej 1 me 2 në udhëtim te Bayerni.

“Mbretërit” ndeshjen e kthimit të gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve e luajnë në shtëpi, dhe hyjnë me një rezultat shumë pozitiv nga ndeshja e parë, transmeton Koha.net.

“Ishim shumë solid dhe u mbrojtëm shumë mirë. Kemi bërë tashmë hapin e parë”, ka thënë Ramos.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Arrin mbi 600 persona numri i të prekurve nga virusi…