Rashel shkëlqen me rroba në të zeza

30 nëntor 16:42

Modelja dhe prezantuesja e njohur shqiptare, Rashel Kolaneci, ka tunduar fansat me postimin e fundit.

Në atlete të zeza, Rashel duket vërtetë joshëse.

Si zakonisht, Rashel ka nxjerr në pah format trupore, të cilat marrin gjithmonë vëmendjen e meshkujve.

25- vjeçarja ka mbi gjysmë milioni ndjekës në Instagram dhe mbetet një nga femrat më atraktive shqiptare.

 

Kjo është bombë”, Rashel Kolaneci “tërboi” fansat me të pasmet… (FOTO) - inFokus
Pin by イル on B premium girl in 2020 | Beautiful models, Fitness models, Model

 

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Modelja e njohur, Kejvina Kthella, ka marrë gjithë vëmendjen e…