Rashkaj largohet nga Eskilstuna

21 nëntor 23:42

Mesfushori i Kosovës, Anel Rashkaj, ka njoftuar se më nuk është pjesë e klubit suedez, AFC Eskilstuna.

“Falënderoj AFC Eskilstuna për bashkëpunim dhe ju uroj suksese në të ardhmen”, ka thënë Rashkaj.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka thënë se nëse e…