Rc Cola sjell së shpejti në treg pijen e re, Mighty Rain!

06 korrik 09:30

Gjithmonë produktet e RC Cola i kemi afër vetes në momentet më të mira, e më së shumti në këto ditë të nxehta është e vetmja që na freskon.

Familjes sonë të madhe po i shtohet edhe një anëtare, Mighty Rain e cila do të jetë definitivisht një ndër produktet më të adhuruara nga ju.

Një pije që për herë të parë mund ta shijoni në Kosovë, e cilaështë një ndër më të shiturat në Amerikë.

Kombinimi i limonit, portokallit dhe lime krijon një shije unikedhe freskuese.

50% të produktit Mighty Rain ka kafeinë e cila të mundëson tëjesh energjik gjatë ditës që e kalon,mund të keni afër vetes në ditët më shumë takime, orëve të vona kur mësoni dhe gjithmonëkur ju keni nevojë për të.

Pasi që gjithmonë besoni në produktet tona ne mundemi të ju surprizojmë me produke të reja të krijuara nga brendi amerikan Rc Cola.

Së shpejti në tregun tonë, Mighty Rain!

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti Donald Trump njoftoi synimin për të emëruar diplomatin Philip…