Reali mendon ta shesë Balen

02 mars 2019 | 10:52

Real Madridi ka humbur durimin me Gareth Bale dhe do të provojë që ta largojë gjatë afatit kalimtar veror, raporton “AS”.

Përfaqësuesi i Uellsit është lidhur ngushtë me një rikthim në Premierë Ligë dhe Manchester Unitedi, Chelsea dhe Tottenham Hotspur kanë shprehur interesim në të. Pas largimit të Cristiano Ronaldos, ishte pritur nga ai që të dalë si protagonist në “Santiago Bernabeu”, por deri më tash ai ka dështuar ta dëshmojë këtë gjë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sot Llapi dhe Prishtina kërkojnë fitore në mënyrë që të…