Reali triumfoi në “Estadio Benito Villamarin”

18 shkurt 22:50

Skuadra e Real Madridit pas fitores në Ligën e Kampionëve ndaj PSG-së, ka shënuar edhe një fitore në La Liga ndaj Real Betisit.

Loja e zhvilluar në “Estadio Benito Villamarin” ishte mjaftë dinamike ku në fund triumfoi Reali me rezultat 3-5.

Golat për vendasit i shënuan  Aissa Mandi, Sergio Leon dhe Nacho autogol, kurse për “mbretërit” shënuan  Marco Asensio dy gola, kurse nga një gol e shtuan Ramos, Ronaldo dhe Benzema.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka zhvilluar një…