Rëndohet gjendja shëndetësore e Skënder Gegës, dërgohet në Turqi

25 nëntor 14:25

Skuadra e Kukësit ka njoftuar se trajneri i skuadrës, Skënder Gega ka udhëtuar mëngjesin e sotëm drejt Turqisë, për shkak se gjendja shëndetësore e tij është rënduar ditët e fundit.

“Për një trajtim më të specializuar për mushkëritë, Gega ka udhëtuar drejt Stambollit. Klubi i uron trajnerit shërim të shpejtë dhe rikthim sa më të shpejtë në krye të skuadrës”, lexohet në njoftimin e Kukësit.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Flakron Shala, djali i deputetit të AAK-së, Haxhi Shala, ka…