Reperi i njohur bën tatuazh shqiponjën

14 tetor 12:10

Reperi i njohur shqiptar me famë botërore, Gashi, nuk harron asnjëherë rrënjët nga vjen.

Katër javë nga operacioni i vështirë, Enca jep lajmin e papritur

Në pothuajse secilën paraqitje të tij, reperi ka deklaruar se është krenar që është shqiptar dhe këtë gjë vazhdon ta bëjë ende.

Së fundi, ai koleksionit të tatuazheve të shumta që ka në trup ia shtoi edhe një, këtë herë është me motive kombëtare. Gashi ka gdhendur në trup shqiponjën dykrenare, ndërsa tatuazhin e tregoi me anë të një videoje në “InstaStory”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli është takuar me përfaqësuesin Special…