Rigjenerohet hapësira publike te “Rruga B”

20 maj 13:32

Kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka bërë me dije se hapësira publike te “Rruga B” tashmë është rigjeneruar plotësisht.

Ai përmes një postimi në llogarinë e vet në “Facebook” ka falënderuar edhe “Meeting of Styles” për vizatimet.

“Faleminderit UN Habitat dhe fëmijët që e dizajnuan. Falënderojmë edhe Zyrën e Rigjenerimit Urban për punën e mrekullueshme”, ka shkruar Ahmeti.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
John Cena po përpiqet shumë për të fituar përsëri Nikki…