Rihana zhvishet për linjën e saj të të brendshmeve (Foto)

03 dhjetor 2018 | 14:56

Rihana i ka hequr rrobat dhe kthesat e saj “bombastike” i ka kthyer drejt kamerës për të “ndezur” rrjetet sociale me postimet nga një set i ri fotografik ku prezanton linjën e saj të të brendshmeve.

Këngëtarja gjithashtu mbante një kapelë të mbushur me orkide për të promovuar markën e saj “Savage X Fenty” për Krishtlindje.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Michela Quattrociocche ka festuar 30-vjetorin me një mega-festë në mes…