Rihanna dhe Chris Browni, përsëri bashkë

13 dhjetor 2017 | 09:36

Lidhja e dashurisë së Chris Brownit me Rihannën është komentuar gjatë në faqet rozë, por këtë herë janë bashkuar për një arsye tepër të veçantë.

Së bashku me emra të tjerë të muzikës ata janë në mbrojtje të djalit të vogël, Keaton Jones, video e të cilit, që shpjegon se si e ngacmojnë në shkollë, po qarkullon në internet.

Klipi i shkurtër është bërë viral dhe ish-çifti më i njohur në shoubiz është bashkuar për 11-vjeçarin.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një agjent i lartë i agjencisë amerikane, FBI, është shkarkuar…