Rihanna, e mahnitshme në koncertin e Jay Z

24 dhjetor 2017 | 15:52

Mbretëresha e modës, Rihanna, shkëlqeu me veshjen e saj derisa shkonte për ta parë koncertin e Jay Z.

Këngëtarja kishte veshur një fustan të shkurtër dhe një xhaketë të gjatë të zezë. Flokët bisht dhe buzët e kuqe dukej se i jepnin më shumë shkëlqim fytyrës së saj. 29-vjeçarja nuk ngurroi të pozonte para kamerave para se të shkonte në koncert.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pas bashkëpunimit me Ledrin, duket se Zinizin nuk mund ta…