Rihanna  ju lënë pa fjalë  me fotot e fundit

11 dhjetor 2018 | 16:34

Diva e muzikës, Rihanna po vazhdon që të jetë njëra nga personazhet që komentohet e tërheq më shumë vëmendje.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri, të ndarë nga fotosesioni i saj i fundit, transmeton Indeksonline.

Veshur me të brendshme, kombinuar me getet e zeza dhe e shtrirë në një kolltuk ajo dukej shumë seksi dhe provokuese.

Ndryshe, Rihanna duket se edhe ka humbur peshë,pas shtimit drastik për një kohë shumë të shkurtë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka pritur…