Rihanna kapet mat duke darkuar me miliarderin e Arabisë Saudite

30 nëntor 2018 | 14:27

Këngëtarja e njohur e popit, Rihanna duket se nuk i ka dhënë fund lidhjes me miliarderin e Arabisë Saudite, Hassan Jameel. Të dy janë fotografuar duke shijuar një darkë në restorantin Giorgio Baldi në qytetin Santa Monica.

Një burim pranë “Dailymail” ka njoftuar se të dy ishin të rrethuar nga rojet e sigurisë dhe hynë nga dera e pasme e restorantit ku qëndruan për tri orë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ed Sheeran dhe Cherry Seaborn janë një çift “perfekt”. Këngëtari…