Rihanna kapet me të dashurin në një darkë romantike

15 prill 11:36

Rihanna zgjodhi një kostum të zi për një darkë romantike të premten në Nju Jork.

Këngëtarja 31-vjeçare u pa me të dashurin e saj Hassan Jameel në restorantin “Perry Street”.

Rihanna dhe Hassan e kanë mbajtur private lidhjen e tyre për kaq kohë, edhe pse shpesh u kapën nga fotografët.

Megjithatë, çifti ende nuk është i gatshëm të dalë publikisht.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mick Jagger është mirë. Këngëtari legjendar ka postuar fotografinë e…