Rihanna me veshje fluoreshente rrugëve të Nju Jorkut

17 prill 11:22

Ajo vendos veten larg yjeve të tjerë në skenë me zgjedhjet e saj të çuditshme të veshjeve. Dhe Rihanna u shfaq edhe një herë në një bluzë me ngjyrë të ndezur, në Nju Jork City të hënën.

Ajo doli në rrugët e qytetit në orët e hershme të mëngjesit pas një fotosesioni të fotografive.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ekonomia e Kinës është rritur më shpejt se që ishte…