Rihanna u bë nënë për herë të parë, Chris Brown e uron publikisht për fëmijën e saj?

20 maj 12:16

Këngëtarja e famshme, Rihanna, ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë me partnerin, A$AP Rocky. Mediat e huaja shkruajnë se ata janë bërë prindër të një djali, i cili erdhi në jetë të premten më 13 maj.

E teksa në rrjet kanë shpërthyer urimet, të gjithë vëmendjen e ka marrë reagimi i reperit të famshëm, Chris Brown. Ky i fundit ka publikuar në “Instastory” një fotografi që lexonte thjesht “urime” të shoqëruar me në zemër të kuqe dhe një emoji të gruas shtatzënv.

Rihanna, mirëpriti fëmijën e saj të parë, një djalë, me të dashurin dhe reperin A$AP Rocky. Këngëtarja e “Umbrella”, e cila lindi fëmijën e saj në Los Angeles, lindi të premten, më 13 maj, sipas TMZ.

Kujtojmë se përpara lidhjes së saj me A$AP, RiRi ishte sërish në një lidhje me këngëtarin Brown nga viti 2008 deri në 2013. Dyshja u ndanë në mënyrë të famshme për herë të parë në shkurt 2009, pasi Brown u arrestua për sulm fizik ndaj të dashurës së tij të atëhershme, duke e lënë atë të shtruar në spital nga plagët e saj.

Brown u deklarua fajtor për akuzat për krime më 22 qershor 2009. Ai u dënua me pesë vjet liri me kusht dhe u urdhërua të qëndronte 50 metra larg Rihanna-s.

Dyshja i dhanë një përpjekje tjetër lidhjes së tyre në vitin 2012, përpara se të largohej përgjithmonë vitin e ardhshëm. Besimi im humbi plotësisht me të, ajo më urrente më pas tha ai duke iu referuar luftës së tyre të vitit 2009.

Rihanna u bë nënë për herë të parë, ChrisRihanna u bë nënë për herë të parë, ChrisRihanna u bë nënë për herë të parë, Chris

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Futbollisti i Evertonit, Richarlison polemizoi me ish-mbrojtësin e Liverpoolit, Jamie…