Rina Gashi sjell bashkëpunimin e ri

17 janar 17:50

Këngëtarja e re, por mjaft e talentuar, Rina Gashi, ka sjell një bashkëpunimin të ri.

Projekti i ri muzikor, të cilin e ka nxjerr në muajin e kaluar, quhet “Mos u ngut” dhe është bashkëpunim me këngëtarin Ardian Begajn.

Teksti dhe muzika e këngës janë bërë nga mjeshtri Naim Qukiqi.

Rina Gashi është një këngëtare e re me një stil të veçantë dhe një zë mjaft të bukur.

Ajo deri me tani ka nxjerr disa projekte muzikore, të cilat janë pëlqyer shumë nga publiku.

Rina vjen nga një familje artistësh, ku disa anëtar të kësaj familje merren me zhanre të ndryshme të muzikës.

May be an image of 1 person and standing

May be an image of 1 person and standing

May be an image of 1 person and standing

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Lumir Abdixhiku me…