Rina tregon pjesët intime me veshjen ekstravagante

20 shtator 13:25

Ajo është një ndër reperet më të dashura për publikun dhe është gjithashtu edhe mjaft aktive në rrjetet sociale. Është fjala për Rina Balajn, e cila së fundmi ka provokuar imagjinatën e ndjekësve me postimet në “Instagram”.

Ajo shfaqet me një veshje shumë provokuese, ku fundi me një të çarë të madhe, thuajse i zbulon pjesët intime.

“Ti më çmend”, ka shkruar reperja e njohur bashkëngjitur me fotot ku shfaqet e kuruar në çdo detaj. Pozat e saj menjëherë kanë marrë mijëra pëlqime dhe komente pafund.

“Ti më çmend”/ Reperja e njohur thuajse tregon“Ti më çmend”/ Reperja e njohur thuajse tregon“Ti më çmend”/ Reperja e njohur thuajse tregon

“Ti më çmend”/ Reperja e njohur thuajse tregon“Ti më çmend”/ Reperja e njohur thuajse tregon

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kanë dalë detaje të rënda nga plani gati i kopsitur…